+38 050 357 88 26

religare.group@ukr.net
НАШИ ПАРТНЁРЫ

СЛУЖБА БЕЗПЕКИ СІРІУС

На сьогоднішній день СІРІУС займає провідну позицію на українському ринку послуг комплексної безпеки. З початку діяльності послугами групи компаній СІРІУС скористалося понад 60 тисяч клієнтів.

 

Одним з пріоритетних напрямків діяльності СІРІУС є пультова охорона. Доказом високої якості роботи компанії є те, що групи швидкого реагування СІРІУС обслуговують понад 60 приватних пультів.

 

СІРІУС має найсучаснішу матеріально-технічну базу: в групах швидкого реагування використовуються виключно нові автомобілі переважно іноземних виробників.

 

Щомісяця бійці спецпідрозділу СІРІУС затримують понад 100 правопорушників.

FOURTROOP.COM

В настоящее время FourTroop выступает подрядчиком и субподрядчиком в нескольких проектах в сфере безопасности по всему миру, предоставляя клиентам консультации, поддержку в управлении проектами (морскими и наземными), а также услуги по набору и обучению элитного персонала.

 

FourTroop є підрядником Армії оборони Ізраїлю (АОІ). Окрім того, ми входимо до списку затверджених постачальників Міністерства оборони Ізраїлю.

 

Нині FourTroop виступає підрядником і субпідрядником в декількох проектах у сфері безпеки по всьому світу, надаючи клієнтам консультації, підтримку в управлінні проектами (морськими та наземними), а також послуги з набору і навчання елітного персоналу.

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять