+38 050 357 88 26

religare.group@ukr.net

Sailing World Championship – як все пройшло

Sailing World Championship - як все пройшло

Sailing World Championship - як все пройшло

Дорогі друзі!

За підтримки нашої компанії та яхт-клубу "Оболонь" збірна України взяла участь у першому чемпіонаті світу з вітрильного спорту серед атлетів з вадами слуху. Ми висловлюємо особливу подяку спеціалізованій дитячо-юнацькій спортивній школі олімпійського резерву з вітрильного спорту «Яхт-клуб "Оболонь"» в особі Голімбієвського В'ячеслава. Школа надала яхту та виділила час для тренувань української команди.

Чемпіонат світу пройшов у Польщі з 22 вересня по 29 вересня 2018 року в місті Пуцьк. Нашу країну представляли учасники Пащенко Інна 1988 р.н., Пілецький Сергій 1973 р.н. і Малашенко Дмитро 1978 р.н., а також організатор і тренер Борисенко Анатолій 1979 р.н. Програму змагань та результати Ви можете переглянути за посиланням www.wdsc2018.pl
Наші спортсмени зайняли 11 місце серед 14 країн-учасниць. Під час змагань атлет Пілецький Сергій отримав травму, і команда була змушена пропустити два старти, що й спричинило штрафні бали. Проте спортсмени не здалися та продовжили боротьбу на змаганнях.

Проаналізувавши помилки, збірна України зі ще більшим прагненням та завзятістю буде готуватися до наступного чемпіонату світу, який пройде в Туреччині через два роки.
До скорої зустрічі, Туреччина!

Sailing World Championship - як все пройшло

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

3 × one =

Наш сайт использует файлы cookies, чтобы улучшить работу и повысить эффективность сайта. Продолжая работу с сайтом, вы соглашаетесь с использованием нами cookies и политикой конфиденциальности.

Принять